Tuning

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Tuning

Tuning to nie tylko zabiegi wizualne. To również podnoszenie mocy silnika. Oferowane przez firmę DiagTruck z Krakowa usługi pozwalają na uzyskanie znacznie wyższej mocy w pojazdach użytkowych, takich jak: ciężarówki, autobusy, maszyny rolnicze czy maszyny budowlane. Nie czekaj, już teraz sprawdź ofertę naszej firmy i wybierz usługę dopasowaną do swoich potrzeb!

Tuning ciężarówek i innych „dużych” maszyn. Na czym polega podnoszenie mocy?

Tunning polegający na podnoszeniu mocy silnika, może być wykonany na dwojaki sposób. Pierwszy, mechaniczny polega na odpowiednim dobraniu części w taki sposób, by pojazd osiągał wyższą moc. Może to być nowy osprzęt silnika, zmiana turbosprężarki czy innych części. Drugi, znacznie mniej inwazyjny i o wiele tańszy, to tak zwany eco tuning polegający na zmianie oprogramowania silnika. Chociaż w przypadku pojazdów osobowych nie jest on bardzo spektakularny, to w większych maszynach może przełożyć się na podniesienie mocyw traktorze, w ciężarówce, maszynie budowlanej czy w autobusie nawet o kilkanaście procent!

TIR tuning – gdzie szukać najbezpieczniejszego rozwiązania?

Podnoszenie mocy w taki sposób jest nie tylko tańsze, lecz także o wiele bezpieczniejsze. W przypadku zastosowania odpowiedniego oprogramowania, nie tracimy gwarancji producenta na naszą ciężarówkę czy inny pojazd. Przed kolejną wizytą w serwisie wystarczy udać się na wgranie bazowego oprogramowania, aby takie podniesienie mocy silnika zostało usunięte. Jest to bardzo łatwy do usunięcia tuningTIR to tylko jeden z licznych rodzajów pojazdu, który nadaje się do przeprowadzania tego typu zmian mocy.

Nie wiesz, gdzie szukać najbezpieczniejszego rozwiązania? Chcąc podnieść moc silnika poprzez wgranie nowego oprogramowania, nie warto stawiać na domorosłych mechaników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tego typu działaniami. Musimy pamiętać o tym, że dobranie nieodpowiedniego programu silnika, może prowadzić do poważnych awarii osprzętu, a w konsekwencji nawet do jego zatarcia.

Postaw na profesjonalistów!

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje podniesienie mocy w silniku pojazdu ciężarowego, autobusu czy maszyn budowlanych, koniecznie skontaktuj się z pracownikami naszej firmy DiagTuck. Od wielu lat w profesjonalny sposób podnosimy moc jednostek napędowych w pojazdach Klientów. W przypadku ingerencji w oprogramowanie silnika warto postawić na profesjonalistów w swoich fachu!